Üld- ja ostutingimused

Kõigi meie poolt pakutavate kaupade kohta leiate täpsustavat infot ja pilte lingilt “Tooted”. ja  “Materjalid” Sobiva toote leidmisel klikkige selle juures olevale lingile “Lisa ostukorvi”.

Ostukorvi sisu saate kontrollida lehe parempoolses ülaservas. Toote kogust saab ostukorvis muuta + või – märgiga või kirjutades sobiv number  valgesse kastikesse.

Kuniks kaup on Tellija ostukorvis ja ostuprotsess on lõpetamata, on see saadaval ka kõigile teistele klientidele. Kui jääte oma ostusoovile kindlaks, tuleb vormistada ost. Selleks vajutage nupul „Mine kassase“.

Sealt suunatakse Teid edasi lehele, kus on tarvis sisestada vajalikud andmed ning valida kohaletoimetamise viis. Ostja andmete kaardil tuleb täita kõik väljad. Kui tellite kauba firmale, siis täitke lahtrid tellitava firma andmetega. Mida täpsem info kaardil on, seda kindlam, et pakk kindlasti Teieni jõuab!

Vahel harva on ühte toodet mitu tükki, pilt on aga tehtud ühest. Sel puhul võib saadetud toode erineda mõne pisidetailiga võrreldes pildiga.

Pakki on võimalik kohale toimetada neljal viisil:

Omniva –  Omniva pakiautomaadid on iseteeninduslikud postkontorid, mis on paigaldatud suurematesse kaubanduskeskustesse üle Eesti. Täpsem info https://www.omniva.ee

Tähitud maksikiri  – Paki teekonda on võimalik jälgida.

SmartPOST – SmartPOSTi pakiautomaadid on iseteeninduslikud postkontorid, mis on paigaldatud suurematesse kaubanduskeskustesse üle Eesti. Kauba kätte saamiseks saate ise valida Teile kõige sobivama pakiautomaadi. Täpsemat infot SmartPOSTi kohta leiate www.smartpost.ee

Kuller – on paindlike kättetoimetamis tingimustega teenus eraklientidest saajatele üle terve Eesti. Saajale helistatakse ette ja lepitakse kokku kättesaamiseks sobiv päev ja aeg (sõltuvalt piirkonnast kella 8.00-20.00ni).

Tulen ise järele – Etskae kaupade postitamine toimub Pärnus. Nendega, kes soovivad kauba kätte saada Pärnust, on võimalik kokku leppida paki kättesaamine Etskae ateljeest. Kuna pidevalt ateljees inimest pole, siis palume tulekust teada anda telefonil 56988177  või e-posti teel info@etskae.ee

Pakk postitatakse pärast arve tasumist kolme tööpäeva jooksul. Üldjuhul postitame kas samal või järgmisel tööpäeval.

Ostes vähemalt 50 euro eest, saatekulu ei lisandu

NB! Nädalavahetusel pakke teele ei saadeta. Juhul kui esineb takistusi kauba saatmisel, teavitame Teid esimesel võimalusel kas e-maili või telefoni teel.

Tasumine

Toodete eest tasumine toimub Montonio.ee pangalingi kaudu, mille abil on võimalik tasuda järgmiste pankade kaudu:

  1. Swedbank
  2. SEB pank
  3. Danske pank
  4. Nordea pank
  5. Krediidipank
  6. LHV pank

Teie poolt sisestatud andmed hoitakse kindlalt turvatuna ja kasutatakse vaid Teile info edastamiseks ja pakkide saatmiseks.

Müüjal on õigus tellimusest taganeda kui tootja on samal hetkel kauba müünud muud kanalit pidi. Sellisel juhul teavitatakse ostjat viivitamatult kas e-maili või telefoni teel. Makstud raha kantakse ostja kontole tagasi 14 päeva jooksul.

Kauba tagastamine/tagastamisõigus

Kõikidele Etsake poest ostetud kaupadele kehtib  tagastusgarantii 14 päeva.

Kauba tagastamiseks tuleb esmalt teha vastava sisuline avaldus e-mailile ning seejärel tagastada tellitud kaup kasutamata kujul originaalpakendis ja oma kulul.

NB! Kaba tagasi saatmise kulu (v.a kahjustatud toote asendamine) ei kuulu tagastamisele.

Kaup tuleb tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastatud kauba eest kantakse raha hiljemalt 30. päeva jooksul alates kauba kättesaamisest tagasi samale arvelduskontole, mida kasutati kauba eest tasumisel.

Kui kaup jõudis Teieni kahjustatult, andke sellest palun koheselt teada aadressil info@etskae.ee või telefonil +372 56988 177.

Me parandame, asendame või hüvitame puudustega kauba summas, mille Te tasusite ning hüvitame tagastamisega seotud kulutused.

Ostukorv
Scroll to Top